Tüm Türkiye'ye 1000TL ve üzeri alışverişlerde KARGO ÜCRETSİZ!

Biz Kimiz?

"A! Ne Hoş", günlük yaşantımızda karşımıza çıkan malzemeleri kullanarak yeni ve farklı nesneler yaratma amacında olan Ayşe Selin Gürel Çubuk ve Yasemin Hacıkura tarafından kuruldu. Çocukluktan gelen bir içgüdü ya da mimarlık eğitiminden kalan bir alışkanlıkla, kendimize en yakın hissettiğimiz malzeme kağıt oldu.

Her daim yanı başımızda olan kağıdı alıp, hayal gücümüzü katıp, hem dokunduğunuzda, hem baktığınızda sizi mutlu edecek; Heidi’nin kır çiçeklerinden, Van Gogh’un ayçiçeklerine kadar sınırsız çeşidi olan kağıt çiçeklerden bir ömür keyifle bakabileceğiniz buketler ve yerleştirmeler tasarlıyoruz. Ortaya çıkardığımız her ne olursa; insanların yaklaşıp, deneyimlemesini ve sonucunda da tebessümle “A! Ne Hoş” demelerini istedik. İsmimizin A! Ne Hoş olmasının sebebi de tam olarak bu!”

Ayşe Selin Gürel; Saint Joseph Lisesi'nden mezun olduktan sonra eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık bölümünde devam etti. 7 sene farklı mimarlık ofislerinde çalıştıktan sonra Yasemin ile A! Ne Hoş firmasını kurdu.

Yasemin Hacıkura; Amerikan Robert Lisesi'nden mezun olduktan sonra eğitimine Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık bölümünde devam etti. 9 sene Erginoğlu & Çalışlar mimarlık ofisinde çalıştıktan sonra Selin ile A! Ne Hoş firmasını kurdu.

Sizin için neler yapabiliriz?

*Vitrin Dekoru
*Kurumsal Workshop
*Mekana Özel Enstalasyonlar
*Marka Lansman Partileri için Dekorlar
*Kurumsal Hediyelik
*Düğün, Doğum, vb. Özel Günleriniz için Dekorlar
*Özel Günleriniz için Hediyelikler
*Hastane, Okul, İşyeri Çiçek Gönderimi